Последние вопросы и ответы

Помогите пожалуйста !!! спостереження за явищами природы

Нет уточнений

Ответы

Спостерігаючи за явищами природи, люди склали народний календар, якийпередавався з покоління в покоління. Ще за часів Київської Русівідомості про найпомітніші події в природі потрапляли до літописів.Понад сто років тому в Україні почали спостерігати за погодою наспеціальних постах.
За погодою можна спостерігати за допомогою приладів і без них.Спостереження допомагають передбачити зміни погоди на найближчий час.
Для постійних спостережень необхідно вести календар погоди. Укалендарі потрібно відзначати всі зміни погоди, що відбувалися упродовждня. Щоб перевірити правильність своїх записів та визначень, можнапослухати радіо, подивитись телепередачі або стежити за газетами, щовміщують \"овідомлення про погоду.

Описують погоду дня за таким планом:
1.Температура повітря. її вимірюють термометром. Вважають, що першийтермометр винайшов італійський вчений Галілей. Стоградусна шкала введеназначно пізніше і названа іменем шведського фізика Цельсія, який ізапропонував її. Температуру повітря визначають у затінку. Томутермометри вміщують у спеціальних будках на висоті 2 м від землі.
2.Тиск повітря. Його вимірюють барометром. Цей прилад винайшов у 17 ст.італієць Торрічеллі. Місце знаходження барометра суттєво не впливає найого показники. І тому його можна розмістити навіть у класній кімнаті.
3.Сила і напрям вітру. Спостереження за напрямом і силою вітру проводятьза допомогою навколишніх предметів (дерев, прапорців, диму) або флюгера.Перші флюгери потрапили до Європи з Далекого Сходу ще задовго до нашоїери.
4. Опади. Без приладів можна спостерігати за опадами,розрізняючи дощ, сніг, зливу тощо, а також записувати час їхньоговипадання. Кількість опадів вимірюють опадоміром. Це спеціальне металевевідро, яке встановлюють під відкритим небом на стовпі висотою 2 м.
5. Хмарність. Ці спостереження можна робити без приладів, на око, визначаючи, яка частина неба захмарена.
6.Інші погодні явища. Туман, росу, грозу, веселку, блискавку, грім таінші явища спостерігають без приладів упродовж доби. Цікаві явищазаписують у щоденник: о котрій годині явище відбувалося, йогоособливості.

Цікаво досліджувати розвиток рослин і життятварин. Обери декілька дерев та кущів біля школи і свого будинку.Простеж, коли починають бубнявіти бруньки, коли з\'являються і першілисточки, розпускається перша квіточка, коли достигають плоди із\'являється насіння.
Нет уточнений